| Data publikacji: 10 Kwietnia 2020

Posiedzenie Komisji Budżetu oraz Komisji Infrastruktury i Rozwoju Gospodarczego Rady Miasta Ełku, odbędzie się w systemie online w dniu 15 kwietnia 2020 roku (środa) o godzinie 9:00.

Proponowany porządek obrad:

1.  Otwarcie posiedzenia.
2.
Przyjęcie porządku obrad.
3.
Opinia Komisji do projektu uchwały w sprawie zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej Miasta Ełku na lata 2020-2030.
4.
Opinia Komisji do projektu uchwały w sprawie zmian w budżecie miasta Ełku na 2020 rok.
5.
Opinia Komisji do projektu uchwały w sprawie emisji obligacji komunalnych w 2020 roku.
6.
Opinia Komisji do projektu uchwały w sprawie ustalenia oprocentowania przy sprzedaży lokali mieszkalnych na rzecz najemców.
7.
Opinia Komisji do projektu uchwały w sprawie uchylenia uchwały w sprawie przystąpienia do opracowania miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego „Ełk – Dolna”.
8.
Opinia Komisji do projektu uchwały w sprawie uchwalenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego, zwanego „EŁK – SP nr 5”.
9.
Opinia Komisji do projektu uchwały zmieniającej uchwałę w sprawie udostępnienia przystanków komunikacyjnych.
10.
Opinia Komisji do projektu uchwały w sprawie określenia górnych stawek opłat ponoszonych przez właścicieli nieruchomości za usługi w zakresie odbierania odpadów komunalnych oraz opróżniania zbiorników bezodpływowych i transportu nieczystości ciekłych na terenie Gminy Miasta Ełku.
11.
Opinia Komisji do projektu uchwały w sprawie określenia szczegółowego sposobu i zakresu świadczenia usług w zakresie odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości z terenu Gminy Miasta Ełku i zagospodarowaniu tych odpadów.
12.
Opinia Komisji do projektu uchwały w sprawie przyjęcia Programu opieki nad zwierzętami bezdomnymi oraz zapobiegania bezdomności zwierząt  na terenie Gminy Miasta Ełku w 2020 roku.
13.
Sprawy różne i wolne wnioski.

Posiedzenia Komisji w kadencji samorządowej 2018-2023 można obejrzeć na żywo w Internecie na kanale YouTube Rada Miasta Ełku