Autor: V.Y | Data publikacji: 12 Sierpnia 2022
Autor: V.Y
Posiedzenie Komisji Rodziny, Zdrowia i Bezpieczeństwa Publicznego Rady Miasta Ełku odbędzie się 30 sierpnia 2022 roku (wtorek) o godzinie 13.00 w sali konferencyjnej Urzędu Miasta Ełku, jako posiedzenie w trybie hybrydowym (w sali sesyjnej osobiście lub w formie telekonferencji z użyciem systemu eSesja).

Proponowany porządek obrad:

1. Otwarcie posiedzenia.

2. Przyjęcie porządku obrad.

3. Sprawozdanie z działalności Miejskiej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych za 2021 rok.

4. Informacja o wynikach przeprowadzonych kontroli w zakresie przestrzegania zasad obrotu napojami alkoholowymi w 2021 r.

5. Opinia Komisji do projektów uchwał, postanowień, sprawozdań, raportów będących w porządku obrad najbliższej Sesji Rady Miasta Ełku.

6. Sprawy różne i wolne wnioski.

7. Zakończenie obrad

Posiedzenia Komisji w kadencji samorządowej 2018-2023 można obejrzeć na żywo w Internecie na kanale YouTube Rada Miasta Ełku