Autor: V.Y | Data publikacji: 24 Listopada 2023
Posiedzenie Komisji Infrastruktury i Rozwoju Gospodarczego
Autor: V.Y
Posiedzenie Komisji Infrastruktury i Rozwoju Gospodarczego Rady Miasta Ełku odbędzie się 27 listopada 2023 roku (poniedziałek) o godzinie 10.30 w sali konferencyjnej Urzędu Miasta Ełku.

Proponowany porządek obrad:

1. Otwarcie posiedzenia.
  2. Przyjęcie porządku obrad.
  3. Opinia do projektu uchwały w sprawie zmian w budżecie miasta Ełku na 2023 rok.
  4. Opinia do projektu uchwały w sprawie zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej Miasta Ełku.
  5. Opinia do projektu uchwały zmieniającej uchwałę w sprawie należności pieniężnych o charakterze cywilnoprawnym.
  6. Opinia do projektu uchwały w sprawie w sprawie wyrażenia zgody na udzielenie bonifikaty przy sprzedaży nieruchomości komunalnej.
  7. Opinia do projektu uchwały w sprawie pokrycia części kosztów gospodarowania odpadami komunalnymi.
  8. Opinia do projektu uchwały w sprawie „Miejskiego Planu Adaptacji do zmian klimatu dla Miasta Ełk do 2030 roku".
  9. Opinia do projektu uchwały w sprawie przystąpienia do opracowania miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego zwanego „Ełk — 3 Maja".
  10. Opinia do projektu uchwały zmieniającej uchwałę w sprawie przystąpienia do sporządzenia planu ogólnego Gminy Miasta Ełku.
  11. Raport z przebiegu konsultacji społecznych projektu „Gminnego Programu Rewitalizacji Miasta Ełku 2030".
  12. Raport z przebiegu konsultacji społecznych dotyczących rozwiązali w zakresie dostępności zastosowanych w projekcie „Rozwój zrównoważonego transportu zbiorowego MOF Ełku rozbudowa sieci dróg rowerowych na terenie miasta Ełk — I etap".
  13. Informacja o wyznaczonych podmiotach, na rzecz których wykonywane są przez nieletnich prace społeczne w 2024 r.
  14. Informacja o wyznaczonych podmiotach, w których będzie wykonywana kara ograniczenia wolności oraz praca społecznie użyteczna w 2024 r.
  15. Sprawy różne i wolne wnioski.
  16. Zakończenie obrad.

Posiedzenia Komisji w kadencji samorządowej 2018-2023 można obejrzeć na żywo w Internecie na kanale YouTube Rada Miasta Ełku