Autor: V.Y | Data publikacji: 05 Grudnia 2023
Posiedzenie Komisji Edukacji i Kultury
Autor: V.Y
Posiedzenie Komisji Edukacji i Kultury Rady Miasta Ełku odbędzie się 8 grudnia 2023 roku (piątek) o godzinie 8:00 w sali konferencyjnej Urzędu Miasta Ełku.

Proponowany porządek obrad:

1.    Otwarcie posiedzenia.

2.    Przyjęcie porządku obrad.

3.    Opinia komisji do inicjatywy lokalnej mieszkańców pt.: „Ełckie Lato Kulturalne 2024".

4.    Opinia komisji do inicjatywy lokalnej mieszkańców pt.: „Modernizacja placu zabaw i budowa siłowni plenerowej na Osiedlu Wczasowe".

5.    Opinia komisji do inicjatywy lokalnej mieszkańców pt.: :Zakątek Małych Odkrywców".

6.    Opinia komisji do projektu budżetu miasta na 2024 rok.

7.    Opinia komisji do projektów uchwał, postanowień, sprawozdań, raportów będących w porządku obrad najbliższej Sesji Rady Miasta Ełku.

8.    Propozycje do planu pracy komisji na 2024 rok.

9.    Sprawy różne i wolne wnioski.

10.      Zakończenie obrad

Posiedzenia Komisji w kadencji samorządowej 2018-2023 można obejrzeć na żywo w Internecie na kanale YouTube Rada Miasta Ełku