Autor: Miasto Ełk | Data publikacji: 10 Lipca 2015

Oglądaj nowe „Wiadomości miejskie”

10 Lipca 2015, Autor: Miasto Ełk

W lokalnej ełckiej telewizji kablowej emitowany jest program informacyjny „Wiadomości miejskie", który powstaje przy współpracy z Urzędem Miasta Ełku.

Premiera nowego odcinka w piątek (10 lipca) o godz. 17.15. W programie będzie można dowiedzieć się m.in. o otwarciu nowej Poradni Profilaktyczno – Konsultacyjnej w Ełku, która powstała w celu zapobiegania alkoholizmowi, narkomanii oraz uzależnieniom behawioralnych (komputer, Internet, hazard) wśród dzieci i młodzieży z terenu Ełku oraz wsparcie ich rodzin; otwarciu nowej miejskiej toalety; prowadzonej w Ełku kampanii społecznej, której celem jest podniesienie świadomości mieszkańców w temacie sprzątania po swoich psach. Program zawiera także zapowiedzi i zaproszenie do udziału w najbliższych miejskich wydarzeniach sportowych, rekreacyjnych i kulturalnych, a także informację o tym, że Prezydenta Ełku znalazł się w gronie laureatów prestiżowego rankingu N15 Tygodnika „Newsweek", w którym wybierano najlepszych prezydentów polskich miast.

Po premierze program będzie powtarzany do 31 lipca (tym razem nieco dłużej ze względu na sezon urlopowy w redakcji telewizyjnej).

Godziny emisji „Wiadomości miejskich":
• 10 lipca: godz. 17:15, 20:15, 22:15;
• 11 lipca – 30 lipca: godz. 9:15, 17:15, 20:15, 22:15;