Autor: Miasto Ełk | Data publikacji: 09 Lipca 2015

„Zadra Rapera” - sceny do filmu w Ełku

09 Lipca 2015, Autor: Miasto Ełk

„Zadra Rapera" to film fabularny ukazujący wielowymiarowy obszar muzyki: od hip – hop'u przez jazz aż do muzyki klasycznej. Jest to życiowa historia, która niesie napięcie, wzruszenie oraz radość.

Film ukazuje życie rodziny, w której ojciec prowadzi piekarnię, ma dwóch dorosłych synów i 8-letnią córkę. Starszy syn uczy się w Akademii Muzycznej. Młodszy realizuje się w muzyce rapu. Brak matki, relacje braci i młodszej siostry pokazują rodzinną miłość, którą spina ojciec dbający o rodzinę.

Jest to film niewątpliwie współczesny, zawierający w sobie elementy filmu muzycznego, kina akcji i mocnego obyczaju.

Zadra Rapera to projekt filmowy adresowany do każdego widza, niezależnie od wieku i od tego, czym się zajmuje. To wzruszająca historia, która mogła wydarzyć się naprawdę.

Scenariusz do filmu powstał już w 2013 roku. Aktualnie trwają prace zdjęciowe. Premiera ZR planowana jest jesienią 2016 roku w kinach.

W filmie wystąpią również znani aktorzy m.in.: Dariusz Kordek, Jan Nowicki, Ireneusz Kozioł, Julia Wesołowska, Anna Karczmarczyk, Artur Wower.

Kilka scen filmowych zostało nakręconych w Ełku, m.in. w Parku Solidarności, na promenadzie, w okolicach parku sportowego oraz podczas HIP – HOP Festiwalu.

Zapraszamy do śledzenia Facebook'a ZR:

ZR1ZR2ZR3ZR4ZR5fot6fot7fot8fot9fot10

scena_ZRscena_ZR2