Autor: Miasto Ełk | Data publikacji: 26 Czerwca 2015

Nowe perspektywy rozwoju Warmii i Mazur

26 Czerwca 2015, Autor: Miasto Ełk

Tematem bieżącej edycji Forum będą: NOWE PERSPEKTYWY ROZWOJU REGIONU WARMII I MAZUR: BIZNES, EDUKACJA, PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ.

Program spotkania:

11:00 – 11:15 Powitanie uczestników.
11:15 – 11:30 Nowa perspektywa unijna dla przedsiębiorców – Magdalena Wiśniewska, Instytut Doradztwa Gospodarczego Sp. z o.o.
11:45 – 12:00 Platformy startowe dla nowych pomysłów – Daniel Kulig, Park Naukowo-Technologiczny w Ełku.
12:00 – 12:15 Zmiany w Prawie o szkolnictwie wyższym - nowe możliwości dla przedsiębiorców – dr Karol Kowalewski, Wyższa Szkoła Finansów i Zarzadzania w Białymstoku, Filia w Ełku.
12:15 – 12:30 Podsumowanie i wnioski z Forum.

Udział w spotkaniu mogą wziąć wszystkie osoby zainteresowane tematem nowych perspektyw rozwoju regionu Warmii i Mazur.

Organizatorami Forum są Park Naukowo-Technologiczny w Ełku oraz Wyższa Szkoła Finansów i Zarządzania w Białymstoku Filia w Ełku, Wydział Zarządzania.