Autor: Miasto Ełk | Data publikacji: 26 Czerwca 2015

100 tys. zł dofinansowania dla MOPS

26 Czerwca 2015, Autor: Miasto Ełk

Inwestycja przewiduje dostosowanie pomieszczeń (wykonanie niezbędnych prac remontowo – budowlanych w MOPS) do indywidualnej pracy z osobami dotkniętymi przemocą oraz sali na potrzeby posiedzeń Zespołu Interdyscyplinarnego, grup roboczych, spotkań i szkoleń, zajęć edukacyjno-profilaktycznych dla osób dotkniętych przemocą.

Zakres prac obejmuje m.in.:
• demontaż istniejącej instalacji elektrycznej, oświetleniowej, centralnego ogrzewania, stolarki drewnianej (okna, drzwi), podług, skucie tynków luźnych, demontaż krat okiennych, itp.
• montaż nowej instalacji elektrycznej, telefonicznej, internetowej, centralnego ogrzewania.
• montaż stolarki drzwiowej z ościeżnicami oraz stolarki okiennej PCV,
• wymiana warstw posadzkowych, ułożenie nowej wykładziny,
• wmurowanie ścianek działowych dźwiękochłonnych,
• roboty malarskie,
• zakup wyposażenia (meble), dobór kolorystyki pomieszczeń sprzyjający prowadzeniu spotkań, budowaniu przyjaznej atmosfery.

Wartość projektu wynosi 125 000 zł, z czego 100 000 zł to środki pozyskane z Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej w ramach Programu Osłonowego „Wspieranie jednostek samorządu terytorialnego w tworzeniu systemu przeciwdziałania przemocy w rodzinie" edycja 2015.

Inwestycja rozpocznie się w sierpniu 2015 r., a planowany termin zakończenia prac to 31 grudnia 2015 r.