Autor: Miasto Ełk | Data publikacji: 07 Maja 2015

Dni Otwarte PNT – mobilne planetarium i symulator przeciążeń

07 Maja 2015, Autor: Miasto Ełk

Mobilne planetarium zapewnia niepowtarzalne wrażenia podczas wirtualnej podróży do odległych zakątków Wszechświata. W planetarium można z bliska podziwiać kosmos i poznać prawa, którymi się rządzi bez wychodzenia na zewnątrz i niezależnie od pogody.

Pokazy Astropark są unikatowym narzędziem dydaktycznym przeznaczonym zarówno dla dorosłych jak i młodego widza, przedszkolaka, czy ucznia.

Dodatkowo będą dostępne teleskopy przeznaczone do obserwacji nieba.

Kolejną atrakcją będzie możliwość treningu na profesjonalnym urządzeniu do treningu przeciążeń stosowanym w armii, medycynie oraz rekreacji. Na urządzeniu można poczuć prawdziwą adrenalinę osiągając kilkukrotnie większe przeciążenia niż te, które działają na człowieka na co dzień.

UWAGA! NIEZBĘDNA REZERWACJA MIEJSC
Wstęp do planetarium po wcześniejszym zarezerwowaniu miejsca telefonicznie: 606 232 507 lub mailowo: info@technopark.elk.pl

Więcej na: www.technopark.elk.pl