Autor: Miasto Ełk | Data publikacji: 30 Kwietnia 2015

Sesja Rady Miasta

30 Kwietnia 2015, Autor: Miasto Ełk

Proponowany porządek obrad:
1. Otwarcie sesji, stwierdzenie prawomocności obrad.
2. Przyjęcie protokołu nr V.15 z sesji.
3. Zatwierdzenie porządku obrad.
4. Sprawozdanie Prezydenta Miasta dotyczące bieżącej działalności.
5. Podjęcie uchwał w sprawach:

1) zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej Miasta Ełku na lata 2015-2027,
2) zmian w budżecie miasta Ełku na rok 2015,
3) zmieniająca uchwałę w sprawie ustalenia regulaminu Targowiska Miejskiego przy ul. Targowej w Ełku,
4) przejęcia od Wojewody Warmińsko – Mazurskiego zadań należących do zakresu administracji rządowej dotyczących utrzymania grobów i cmentarzy wojennych znajdujących się na terenie Gminy Miasto Ełk oraz upoważnienia Prezydenta Miasta Ełku do zawarcia Porozumienia określającego zakres obowiązków stron oraz odpłatność za wykonywane czynności,
5) udostępnienia przystanków komunikacyjnych,
6) zmieniająca uchwałę w sprawie ustalenia planu sieci oraz określenia granic obwodów szkół podstawowych prowadzonych przez Gminę Miasto Ełk.

6. Ocena zasobów pomocy społecznej za rok 2014 Gminy Miasta Ełk.
7. Przyjęcie sprawozdania z realizacji Ełckiego Programu Współpracy samorządu miasta Ełku z organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rzecz wspólnoty samorządowej i innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rzecz wspólnoty samorządowej w roku 2014.
8. Interpelacje i zapytania radnych.
9. Oświadczenia i wolne wnioski.
10. Zakończenie obrad.