Autor: Miasto Ełk | Data publikacji: 17 Marca 2015

II etap adaptacji urządzeń gazowych w Ełku

17 Marca 2015, Autor: Miasto Ełk

Adaptacja urządzeń jest realizowana w związku ze zmianą rodzaju dostarczanego paliwa gazowego z gazu propan – butan – powietrze na gaz ziemny wysokometanowy.

Adaptację  urządzeń gazowych u odbiorców przeprowadzi BEZPŁATNIE firma „WANAD". Wszystkie koszty związane z adaptacją urządzeń ponosi Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo SA.

W celu umówienia terminu wizyty montera prosimy o zgłaszanie się do PGNiG do Biura Obsługi Klienta w Ełku, ul. Nadjeziorna 23, lok. A1.

II ETAP adaptacji urządzeń gazowych jest ostatnim etapem bezpłatnego przystosowania urządzeń gazowych do spalania gazu wysokometanowego grupy E.

Zakończenie realizacji II etapu adaptacji urządzeń nastąpi: 30 czerwca 2015 r. Pierwszy etap zrealizowany był w październiku 2014 r.