Autor: Miasto Ełk | Data publikacji: 24 Lutego 2015

Planowane inwestycje w ełckim przedszkolu

24 Lutego 2015, Autor: Miasto Ełk

Ogłoszony został już przetarg na budowę parkingów i chodnika oraz zagospodarowanie terenu przedszkola „Mali Odkrywcy" w Ełku. Oferty można składać do 9 marca 2015 r.

W zakres prac do wykonania oprócz prac rozbiórkowych i przygotowania terenu pod inwestycje, wchodzi m.in. wykonanie 13 miejsc postojowych, w tym również miejsca dla osoby niepełnosprawnej. Ułożona będzie także nowa nawierzchnia chodnika z kostki brukowej betonowej. Teren przedszkola zostanie dodatkowo ogrodzony i oświetlony. Zakończenie prac planowane jest do 29 maja 2015 r.

Z kolei w ramach inicjatywy lokalnej mieszkańców Ełku do końca lipca planowana jest realizacja inwestycji, dzięki której przy przedszkolu powstanie plac zabaw dla dzieci składający się m.in. z: zestawu sprawnościowego, piaskownicy, huśtawki, zjeżdżalni, linearium, bujaków. Planowany koszt przedsięwzięcia to kwota ok. 50 tys. zł.