Autor: Miasto Ełk | Data publikacji: 17 Lutego 2015

Prezydent przyznał „Sportowe Marki Miasta Ełku”

17 Lutego 2015, Autor: Miasto Ełk

W tym roku na „Sportową Markę Miasta Ełku" wpłynęło siedem wniosków. Po dokonaniu ocen niezależni eksperci wyróżnili cztery zespoły:

• Ełcki Klub Sportowy „Płomień" i Miejski Klub Sportowy „Mazur" za wspólne zadanie pn.                   „Łączy nas sport",
  • Uczniowski Klub Sportowy Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego - „Wioślarstwo sportową marką miasta Ełku",
  • Uczniowski Klub Sportowy „Nenufar 5" - „Ełcka promocja koszykówki – kontynuacja",
  • Uczniowski Klub Sportowy MMA TEAM EŁK - „Drużyna Mistrzów II".
Uroczystość wręczenia „Sportowych Marek Miasta Ełku" odbędzie się 24 lutego w Urzędzie Miasta Ełku w dużej sali konferencyjnej podczas Sesji Rady Miasta Ełku o godz. 11:00.

Zasadniczym  celem koknursu było wyłonienie projektów zawierających plan rozwoju sportowego zawodników i drużyn sportowych zakładających osiągnięcie określonych celów, w tym określonych wyników sportowych i efektu promocji Miasta poprzez sport.