Autor: Miasto Ełk | Data publikacji: 28 Stycznia 2015

Świetlica Wielopokoleniowa już otwarta

28 Stycznia 2015, Autor: Miasto Ełk

Świetlica mieści się przy Parafii Miłości Bożej w Ełku Kościoła Ewangelicko – Metodystycznego, przy ul. Słowackiego 26.

W ramach inicjatywy lokalnej mieszkańców Ełku dostosowano oraz doposażono pomieszczenia przeznaczone na świetlicę na spotkania pokoleń ze szczególnym uwzględnieniem osób starszych. Zakupione zostały m.in. meble, sprzęt AGD oraz projektor multimedialny.

W Świetlicy w każdy czwartek tygodnia, pod okiem doświadczonych animatorów i opiekunów, odbywać się będą zajęcia animacyjne i tematyczne oraz warsztaty integracyjne społeczności lokalnej.

Doposażenie świetlicy możliwe było w ramach inicjatywy lokalnej, na podstawie uchwały Rady Miasta Ełku Nr XXXVI.346.2013 z dnia 29 października 2013 r. w sprawie określenia trybu i szczegółowych kryteriów oceny wniosków o realizację zadania publicznego w ramach inicjatywy lokalnej.

Całkowity koszt realizacji zadania wynosi – 11 586,62 zł, w tym wkład z budżetu Miasta Ełku – 9 686,62 zł.

IMG_0894IMG_0899IMG_0912IMG_0901