Autor: Cezary Wenda | Data publikacji: 12 Października 2016

Konkurs na najlepszą pracę dyplomową o Ełku

12 Października 2016, Autor: Cezary Wenda

Przypominamy o trwającym konkursie na najlepszą pracę dyplomową o tematyce związanej z miastem Ełk. Wnioski w konkursie można składać do 15 października 2016 r., w sekretariacie Urzędu Miasta Ełku. Pula nagród wynosi 15 tys. zł.

"Konkurs na najlepszą pracę dyplomową o tematyce związanej z Miastem Ełk" skierowany jest do absolwentów studiów magisterskich, inżynierskich, licencjackich, doktoranckich oraz słuchaczy studiów podyplomowych, piszących swoje prace na temat Ełku, w obszarze np. turystyki i rekreacji, polityki społecznej, administracji publicznej czy rozwoju przedsiębiorczości.

To już X edycja Konkursu. Pula nagród wynosi 15 tys. zł.

Prace należy składać do 15 października 2016 r., w sekretariacie Urzędu Miasta Ełku.

Uwaga!
W związku z tym że ostatni dzień składania prac dyplomowych, to sobota 15 października, informujemy że wnioski w konkursie można składać (wyjątkowo)
do poniedziałku 17 października 2016 r.

Szczegółowych informacji udziela Wydział Promocji, Sportu i Kultury Urzędu Miasta Ełku, tel. (87) 732-62-74.

Więcej informacji na temat konkursu: