Aktualności

Autor: Cezary Wenda | Data wpisu: 28 Października 2016
Dzień Wszystkich Świętych – zmiany organizacji ruchu w okolicach cmentarzy
W związku z Dniem Wszystkich Świętych na ulicach Ełku wprowadzone zostaną tymczasowe zmiany organizacji ruchu w okolicach cmentarzy. Zmiana organizacji ruchu będzie obowiązywać od godz. 17:00 w dniu 31 października do 1 listopada, do godz. 20:00. Natomiast 1 listopada 2016 r., wszystkie autobusy "MZK" Sp. z o. o.  w Ełku zostaną przekierowane z ul. Kilińskiego w ul.: Targową, Kochanowskiego i E. Plater.

Jak co roku w związku z Dniem Wszystkich Świętych, w okolicach ełckich cmentarzy, zostaną wprowadzone zmiany organizacji ruchu drogowego. Tymczasowe zmiany dotyczą ulic: Targowej, Kochanowskiego, Cmentarnej oraz Towarowej.

Ulice Targowa i Kochanowskiego:

  • zachowany zostanie ruch dwukierunkowy,
  • na wyjazdach z targowiska, „Kauflandu” i domu towarowego „ATU” i budynku przy ul. Targowa 10 wprowadzony zostanie nakaz jazdy w prawo.

Ulica Cmentarna:

  • Zostanie zamknięta dla ruchu pojazdów na całej długości (od ul. Kochanowskiego do ul. Norwida). Zamknięty zostanie również przejazd kolejowy przy ul. Cmentarnej.

Ulica Towarowa:

  • W rejonie Cmentarza nr 2 na całej długości ul. Towarowej (od przejazdu kolei wąskotorowej do skrzyżowania ul. Okrężna – Strefowa) po obu stronach jezdni obowiązywać będzie zakaz zatrzymywania się na jezdni.

Uwaga! W dniu 1 listopada teren targowiska miejskiego zostanie udostępniony jako parking.

W dniu  1 listopada 2016 r., wszystkie autobusy "MZK" Sp. z o. o.  w Ełku zostaną przekierowane z ul. Kilińskiego w ul.: Targową, Kochanowskiego i E. Plater.

Autobusy MZK udające się od centrum miasta w kierunku ronda Czesława Nalborskiego (rondo Szyba) będą poruszały się ulicami: Wojska Polskiego – Targową – Kochanowskiego i Emilii Plater. Od ronda Czesława Nalborskiego ulicami: Emilii Plater – Kochanowskiego – Targowa – Wojska Polskiego.

W tych dniach wszystkie przystanki przy ul. Kilińskiego będą wyłączone z ruchu.