Aktualności

Autor: Cezary Wenda | Data wpisu: 01 Grudnia 2016
Ełcki Jarmark Świąteczny i Mikołajki w ECK
Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. W oczekiwaniu na ten wyjątkowy czas Ełckie Centrum Kultury 3 grudnia w godz. 10:00-15:00 zaprasza wszystkich małych i dużych na jarmark świąteczny oraz “Mikołajki” czyli Fabryka Świętego Mikołaja. W programie m.in. warsztaty plastyczne i spotkanie ze świętym Mikołajem, a przed budynkiem ECK będą czekały stoiska z wyrobami rękodzielniczymi. Nie zabraknie też świątecznych piosenek i konkursów dla publiczności.

“Mikołajki”

Jak co roku w Ełckim Centrum Kultury zaplanowano szereg „mikołajkowych atrakcji" dla całych rodzin. Będzie można wziąć udział w warsztatach plastycznych i pod okiem instruktora wykonać świąteczne kartki i ozdoby choinkowe. Natomiast najmłodsi będą mieli okazję spotkać się ze świętym Mikołajem i osobiście przekazać mu swój list. Udział bezpłatny.

O radosną atmosferę zadbają ełckie chóry, które podczas „Mikołajek” zaśpiewają wiele świątecznych  piosenek.


Ełcki Jarmark Świąteczny

Na uczestników jarmarku przed budynkiem ECK będą czekały stoiska z wyrobami rękodzielniczymi takimi jak: kartki i ozdoby świąteczne, bombki, lizaki, rzeźby i obrazy, a także pieczywo i swojskie wędliny.  Nie zabraknie też świątecznych piosenek oraz konkursów dla publiczności. Wstęp wolny.

Więcej na: www.eck.elk.pl