Autor: Adrian Cybulski | Data publikacji: 27 Stycznia 2017

Złóż wniosek o Nagrodę Białej Lilii za osiągnięcia w roku 2016

27 Stycznia 2017, Autor: Adrian Cybulski

Rozpoczął się nabór wniosków w XI edycji konkursu o przyznanie Nagrody Białej Lilii za wybitny wkład w rozwój i promocję miasta Ełku za rok 2016.

Ideą nagrody jest wyróżnienie osób, które w sposób szczególny swoją codzienną pracą, aktywnością i zaangażowaniem służą miastu i jego mieszkańcom oraz przyczyniają się

do promowania Ełku.

Nagrody przyznawane są osobom fizycznym, prawnym i innym podmiotom za szczególne osiągnięcia w poprzednim roku kalendarzowym lub za całokształt działalności w 8 kategoriach:

1. Mecenas Sportu,

2. Sportowiec Roku,

3. Nagroda Artystyczna,

4. Mecenas Kultury,

5. Ambasador Ełku,

6. Przedsiębiorca Roku,

7. Postawa Godna Naśladowania,

8. Nagroda Specjalna.

Nagroda przyznawana na wniosek:

• Prezydenta Miasta Ełku,

• Przewodniczącego Rady Miasta Ełku lub grupy 5 Radnych,

• innych organów administracji rządowej i samorządowej,

• organizacji pozarządowych, społecznych, gospodarczych, zawodowych, związkowych,

• mediów lokalnych, regionalnych i ogólnopolskich,

• grupy 25 pełnoletnich osób fizycznych, stale zamieszkałych na terenie miasta Ełku.

Wnioski można składać w sekretariacie Urzędu Miasta Ełku.

Dodatkowe informacje są dostępne w Wydziale Promocji, Sportu i Kultury Urzędu Miasta Ełku, pokój nr 374 (II piętro), tel. (87) 73 26 192, e-mail: l.remizow@um.elk.pl, a także na stronie: