Aktualności

Autor: Cezary Wenda | Data wpisu: 13 Kwietnia 2017
Powstaje album o Ełku. Do końca kwietnia czekamy na Twoje wyjątkowe zdjęcia
Udostępnij swoje zdjęcia i stwórz z nami album o Ełku. Inicjatywa cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem mieszkańców. Do Wydziału Promocji, Sportu i Kultury UM Ełku wpłynęło już 770 zdjęć. W związku z tym został przedłużony termin i jeszcze do końca kwietnia 2017 r. można składać zdjęcia w sekretariacie Urzędu Miasta Ełku.

Kochasz nasze miasto? Chcesz, żeby Twoje zdjęcia znalazły się w Polsce i za granicą? Udostępnij swoje fotografie – te nowe oraz te sprzed lat skrywane w szufladzie i stwórzmy wspólnie niepowtarzalny album o Ełku, widzianym oczami mieszkańców.

Album fotograficzny o mieście Ełku może być naszym wspólnym przedsięwzięciem. Dlatego profesjonalistów, pasjonatów fotografii, a także amatorów zachęcamy do współpracy i udostępniania swoich autorskich zdjęć miasta Ełku w różnych porach roku.

Mogą to być fotografie (także z drona) przedstawiające m.in.:

  • panoramę miasta,
  • pejzaże, krajobrazy,
  • budynki, kamienice,
  • wybrane miejsca – te charakterystyczne i te rzadziej dostrzegane, a zwracające Waszą uwagę.

Mile widziane będą również zdjęcia przedstawiające Ełk sprzed kilku bądź kilkunastu lat. Dałoby to możliwość stworzenia ciekawej i unikalnej kompozycji zdjęciowej ukazującej Ełk „dawniej i dzisiaj”. Jednak będzie to możliwe jedynie z Waszym udziałem.

Planowana wielkość albumu to format nie mniejszy niż A4. Prosimy, żeby na płytki nagrywane były zdjęcia w max. najlepszej jakości.

Inicjatywa cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem mieszkańców. Do Wydziału Promocji, Sportu i Kultury UM Ełku wpłynęło już 770 zdjęć. W związku z tym został przedłużony termin i jeszcze do końca kwietnia 2017 r. można składać płytę CD lub DVD ze zdjęciami w sekretariacie głównym Urzędu Miasta Ełku pok. 114 przy ul. Piłsudskiego 4.

Płyta powinna zawierać:

  • dopisek „PSK – zdjęcia do albumu”,
  • imię i nazwisko autora zdjęć,
  • adres e-mail,
  • numer telefonu do kontaktu.

Uwaga!

Zastrzegamy sobie prawo do wyboru konkretnych zdjęć, spełniających zamysł projektu.

Więcej informacji udziela Iga Urbanowicz, tel. 87 732-61-23, e-mail: i.urbanowicz@um.elk.pl, Wydział Promocji, Sportu i Kultury UM Ełku.