Autor: Cezary Wenda | Data publikacji: 20 Września 2017

Bieżące utrzymanie oraz remonty miejskiego oświetlenia

20 Września 2017, Autor: Cezary Wenda

Miasto Ełk zakończyło postępowanie, które wyłoniło wykonawcę bieżącego utrzymania oraz remontu miejskiego oświetlenia. Zakres zadania obejmuje 4187 opraw i 75 szaf oświetleniowych, zlokalizowanych na terenie Ełku. Łączny koszt prac przewidzianych w okresie trwania umowy to ponad 486 tys. zł.

Bieżącym utrzymaniem oraz remontem miejskiego oświetlenia będzie się zajmowała firma INSTALATOR Władysław Bałdyga w Ełku. Wkrótce zostanie podpisana roczna umowa z wykonawcą, która będzie obowiązywała od 1 października 2017 r. do 30 września 2018 r.

Zakres zadania obejmuje 4187 opraw i 75 szaf oświetleniowych, zlokalizowanych na terenie Miasta Ełku.

Umowa obejmuje również prace które mają zapewnić odtworzenie zdewastowanych lub wyeksploatowanych urządzeń m.in.:

·         wymiana słupów, wysięgników i opraw

·         prostowanie (pionowanie) słupów oświetleniowych

·         lokalizacja uszkodzeń kabli wraz z ich naprawą

·         awaryjne naprawy i wymiany szafek oświetleniowych

·         zabezpieczenie antykorozyjne słupów i wysięgników

Łączny koszt prac przewidzianych w okresie trwania umowy to 486 757,74 zł.