Autor: Cezary Wenda | Data publikacji: 29 Września 2017

Oglądaj nowy odcinek "Wiadomości miejskich" 29 września 2017 roku

29 Września 2017, Autor: Cezary Wenda

Kolejny premierowy odcinek programu informacyjnego „Wiadomości miejskie" od dzisiaj (29 września) można oglądać w Internecie.

W programie znalazły się informacje o rozpoczęciu prac na terenie cypla na osiedlu Jeziorna w ramach zadania „Budowa Plaży Miejskiej w Ełku - I  etap”, rozstrzygnięciu przetargu na bieżące utrzymanie oraz remont miejskiego oświetlenia, a także o trwającej realizacji 10 miniprojektów w przestrzeni miejskiej, w ramach projektu "Nowe Śródmieście Miasta Ełk - wzór na rewitalizację" raz  wyróżnieniu „Super Lidera” dla Samorządu Miasta Ełku w innowacjach w zakresie profilaktyki grypy w ramach Ogólnopolskiego Programu Zwalczania Grypy. Jak zawsze nie zabraknie zapowiedzi i zaproszenia do udziału w najciekawszych wydarzeniach miejskich.

Program informacyjny „Wiadomości miejskie" powstaje przy współpracy z Urzędem Miasta Ełku.

Zobacz nowy odcinek: https://www.youtube.com/watch?v=xCaLIX_GanU&feature=youtu.be