Autor: Cezary Wenda | Data publikacji: 25 Października 2017

Innowacyjna firma. Wsparcie dla przedsiębiorców z Funduszy Europejskich

25 Października 2017, Autor: Cezary Wenda

Ministerstwo Rozwoju 26 października o godz. 11:00 zaprasza przedsiębiorców do Białostockiego Parku Naukowo-Technologicznego na spotkanie informacyjne „Innowacyjna firma”. Wsparcie dla przedsiębiorców z Funduszy Europejskich”, poświęcone możliwościom wsparcia innowacyjnych projektów na każdym etapie rozwoju firmy. W spotkaniu będzie uczestniczył Wiceminister rozwoju Adam Hamryszczak. Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

26 października o godz. 11:00 w Białostockim Parku Naukowo-Technologicznym, przy ul. Żurawiej 71,  odbędzie się spotkanie informacyjne „Innowacyjna firma. Wsparcie dla przedsiębiorców z Funduszy Europejskich”, poświęcone możliwościom wsparcia innowacyjnych projektów na każdym etapie rozwoju firmy:

•      start-up (wsparcie przez fundusze Venture Capital, Aniołów Biznesu)

•      działalność badawczo-rozwojowa (w jaki sposób ją prowadzić, jak nawiązać współpracę z jednostkami naukowymi i skąd pozyskać kapitał)

•      wdrożenia i transfer technologii (ochrona własności przemysłowej, kredyt na innowacje technologiczne, badania na rynek, fundusz gwarancyjny wsparcia innowacyjnych przedsiębiorstw)

•      działania powdrożeniowe (działania oraz środki finansowe, które wspierają dalszy rozwój i ekspansję firmy)

Uczestnicy będą mieli możliwość indywidualnych konsultacji z ekspertami instytucji przyznających wsparcie:

·         Narodowego Centrum Badań i Rozwoju

·         Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości

·         Banku Gospodarstwa Krajowego

·         Fundacji na rzecz Nauki Polskiej

·         Agencji Rozwoju Przemysłu

·         Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego/Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich