Autor: Cezary Wenda | Data publikacji: 12 Grudnia 2017

„Poranek na Mazurach" - koncert Wojciecha Popielarza

12 Grudnia 2017, Autor: Cezary Wenda

Ełckie Centrum Kultury 12 grudnia zaprasza na koncert Wojciecha Popielarza "Poranek na Mazurach", w ramach stypendium artystycznego Prezydenta Miasta Ełku. Wstęp wolny.

Dzisiaj (12 grudnia) 2017 r. odbędzie się koncert Wojciecha Popielarza "Poranek na Mazurach". Rozpoczęcie wydarzenia o godz. 19:00 w sali koncertowej Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych w Ełku, ul. Armii Krajowej 21.

Wojciech Popielarz
Muzyk, nauczyciel gitary w ZPSM, a także organizator wielu konkursów i festiwali.

Pisze tańce, etiudy, formy klasyczne, stylizowane, tematy z wariacjami, muzykę programową, fingerstyle, muzykę teatralną, a także piosenki wraz z tekstami.
Napisał m.in. muzykę do spektaklu "Tryptyk Rzymski", opartego na poezji Jana Pawła II.

Koncert "Poranek na Mazurach" jest realizowany w ramach stypendium artystycznego Prezydenta Miasta Ełku Tomasza Andrukiewicza, przyznanego na skomponowanie cyklu utworów inspirowanych miastem i przyrodą regionu.

Więcej na: www.eck.elk.pl