Autor: Cezary Wenda | Data publikacji: 12 Stycznia 2018

Weź udział w konkursie na najlepszą pracę dyplomową o Ełku

12 Stycznia 2018, Autor: Cezary Wenda

Teraz jest czas decyzji – zapraszamy studentów do pisania prac o Ełku i wzięcia udziału w "Konkursie na najlepszą pracę dyplomową o tematyce związanej z Miastem Ełk". Pula nagród w konkursie wynosi 15 000 zł. Prace należy składać do 15 października 2018 r., w sekretariacie Urzędu Miasta Ełku.

Konkurs skierowany jest do absolwentów studiów magisterskich, inżynierskich, licencjackich, doktoranckich oraz słuchaczy studiów podyplomowych, piszących swoje prace na temat Ełku, w obszarze np. turystyki i rekreacji, polityki społecznej, administracji publicznej czy rozwoju przedsiębiorczości.

To już XII edycja Konkursu. Pula nagród na ten rok wynosi 15 000 zł.

W 2017 roku:
Na konkurs wpłynęły 23 prace: 12 prac magisterskich, 3 prace licencjackie, 8 prac inżynierskich. Prezydent Ełku przyznał 4 nagrody i 1 wyróżnienie.

Dotyczyły one m.in. takich dziedzin jak: architektura krajobrazu, urbanistyka, gospodarka przestrzenna i turystyczna, inżynieria środowiska, budownictwo, geodezja i kartografia, promocja.

Szczegółowych informacji udziela Wydział Promocji, Sportu i Kultury Urzędu Miasta Ełku, tel. (87) 73 26 41 98, e-mail: a.lewandowska@um.elk.pl

Więcej także na:

· www.elk.pl

· http://bip.elk.warmia.mazury.pl/procedury/11/112/Nagroda_Prezydenta_Miasta_Elku_za_wyrozniajaca_sie_prace_dyplomowa_o_tematyce_zwiazanej_z_miastem_Elk/