Autor: Cezary Wenda | Data publikacji: 23 Lutego 2018

Nowy odcinek "Wiadomości miejskich" – 23 lutego

23 Lutego 2018, Autor: Cezary Wenda

Kolejny premierowy odcinek programu informacyjnego „Wiadomości miejskie" już od dzisiaj (23 lutego) można oglądać w Internecie.

W programie znalazły się informacje dotyczące m.in. rozbudowy SP nr 5 w Ełku, uroczystości wręczenia „Sportowej Marki Miasta” ełckim klubom oraz stypendiów dla utalentowanych artystów na rok 2018 przez Prezydenta Miasta Ełku. A także o rozstrzygniętym przetargu na rewitalizację i zagospodarowanie terenu Ełckiej Kolei Wąskotorowej  na potrzeby Muzeum Historycznego w Ełku (2 etap) – Park Odkrywców Kolei, dofinansowaniu dla ełckich start-up’ów w ramach projektu „Platforma startowa dla nowych pomysłów Hub of Talents” oraz rozpoczynającej się rekrutacji do miejskich przedszkoli na rok szkolny 2018/2019. W programie zapowiedzi i zaproszenia do udziału w najciekawszych wydarzeniach miejskich.

Program informacyjny „Wiadomości miejskie" powstaje przy współpracy z Urzędem Miasta Ełku.

Zobacz nowy odcinek: