Autor: Cezary Wenda | Data publikacji: 06 Kwietnia 2018

Oglądaj kolejny odcinek "Wiadomości miejskich" – 6 kwietnia

06 Kwietnia 2018, Autor: Cezary Wenda

Premiera nowego odcinka programu informacyjnego „Wiadomości miejskie". Od dzisiaj (6 kwietnia) można oglądać ełckie wiadomości w Internecie.

W programie znalazły się informacje dotyczące m.in. o rewitalizacji zdegradowanych terenów komunalnych nad rzeką Ełk u zbiegu ulic Parkowej i Wojska Polskiego w Ełku – III i IV etap, rozstrzygniętym przetargu na „Przebudowę linii komunikacji miejskiej nr 3 i 5 w celu poprawy transportu publicznego w mieście Ełku- I etap, z podziałem na 2 części.”, realizacji projektu „Ełckie Przedszkolaki na Plus” w 6 miejskich przedszkolach oraz modernizacji ulicy Bora Komorowskiego na osiedlu Konieczki, a także o funkcjonującej „Ełckiej Karcie Seniora” i pozyskaniu przez Miejską Bibliotekę Publiczną dofinansowania z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego na zakup nowych książek. W programie, jak zawsze, znalazły się zapowiedzi i zaproszenia do udziału w najciekawszych wydarzeniach miejskich.

Program informacyjny „Wiadomości miejskie" powstaje przy współpracy z Urzędem Miasta Ełku.

Zobacz nowy odcinek: