Autor: Damian Kurowski | Data publikacji: 14 Czerwca 2018

Odbyły się spotkania konsultacyjne na osiedlu Północ II

14 Czerwca 2018, Autor: Damian Kurowski

Wczoraj odbyły się dwa spotkania w ramach konsultacji społecznych dotyczących zagospodarowania jeziorka i terenu wokół niego na osiedlu Północ II. Z mieszkańcami Ełku spotkał się Prezydent Tomasz Andrukiewicz.

Pomysły na zagospodarowanie jeziorka na os. Północ II (przy Parafii pw. Najświętszej Maryi Panny Królowej Apostołów) mieszkańcy przedstawili podczas dwóch spotkań z Prezydentem Miasta Ełku, które odbyły się 13 czerwca. Celem tych konsultacji jest zebranie uwag, pomysłów oraz opinii od mieszkańców i zainteresowanych osób.

Konsultacje społeczne trwają do 2 lipca. Mieszkańcy mogą zgłaszać swoje pomysły, sugestie i uwagi wysyłając formularz konsultacyjny pocztą tradycyjną na adres Wydziału Strategii i Rozwoju Urzędu Miasta Ełku, ul. Marsz. J. Piłsudskiego 4, 19-300 Ełk oraz e-mailowo na adres: strategia@um.elk.pl