Autor: Damian Kurowski | Data publikacji: 03 Lipca 2018

Zakończył się nabór do Akademii Młodych Orłów

03 Lipca 2018, Autor: Damian Kurowski

W ełckiej akademii w roku szkolnym 2018/2019 zajęcia rozpocznie 93 młodych adeptów piłki nożnej. W naborze wzięło udział łącznie 147 zawodników. Głównym założeniem działalności Akademii jest rozwój indywidualny zawodnika. Zajęcia w AMO są bezpłatne.

Nabór do Akademii Młodych Orłów był prowadzony podczas „Dni Talentu” w dniach od 1 do 3 czerwca oraz od 8 do 10 czerwca 2018 r. na boisku „Orlik”, przy SP nr 4 w Ełku. W naborze wzięło udział łącznie 147 zawodników.

Głównym założeniem działalności akademii jest rozwój indywidualny zawodnika, natomiast zajęcia są bezpłatne. Akademia Młodych Orłów w Ełku jest projektem, który powstał przy współpracy samorządu Miasta Ełku z Polskim Związkiem Piłki Nożnej oraz Warmińsko-Mazurskim Związkiem Piłki Nożnej. W naszym mieście działa od 2015 r.

Zakończyła się rekrutacja dzieci do Akademii Młodych Orłów w Ełku. Na nowy rok szkolny 2018/2019 zakwalifikowało się 93 zawodników z roczników 2008-2013:
  • Skrzaty (rocznik 2012 i 2013) – dwie grupy – łącznie 29 osób
  • Żaki (rocznik 2010 i 2011) – dwie grupy – łącznie 32 osoby
  • Orliki (rocznik 2008 i 2009) – dwie grupy – łącznie 32 osoby
W zajęciach akademii mogą uczestniczyć dzieci zrzeszone w klubach sportowych oraz dzieci bez przynależności klubowej. AMO nie prowadzi współzawodnictwa między klubami i szkółkami piłkarskimi. Głównym założeniem działalności Akademii jest rozwój indywidualny zawodnika.

Akademia Młodych Orłów daje możliwość szkolenia piłkarskiego na najwyższym poziomie pod okiem wykwalifikowanych trenerów dla chłopców i dziewczynek. Zajęcia w AMO są bezpłatne.

Pełna lista przyjętych osób na stronie: