Aktualności

Autor: admin | Data wpisu: 22 Października 2018
100 lat Pana Tadeusza
Setne urodziny 21 października  świętował ełczanin Pan Tadeusz Warchołowski. Jubilata odwiedził Tomasz Andrukiewicz Prezydent Miasta Ełku, któremu złożył najserdeczniejsze życzenia zdrowia i radości na kolejne lata.

Pan Tadeusz jest osobą bardzo miłą i zaradną. Na pytanie prezydenta Ełku, co należy zrobić, żeby móc cieszyć się jak najdłuższym życiem, Jubilat  z uśmiechem odpowiedział, że nie ma ogólnej recepty długowieczności. Sam całe życie ciężko pracował na wsi, jadł wszystko, ale często dokuczał mu głód,  jest bardzo pogodną i radosną osobą, i to mu w życiu pomaga.

Pan Tadeusz jest jednym z najstarszych mieszkańców naszego miasta, urodził się w 1918 roku. Tomasz Andrukiewicz Prezydent Miasta Ełku życzył dostojnemu jubilatowi m.in. zdrowia, radości i kolejnych lat przeżytych w miłości rodzinnej.  Jubileusz to niecodzienna i doniosła chwila nie tylko dla Pana Tadeusza, ale również dla rodziny i przyjaciół. Podczas urodzin goście odśpiewali 200 lat i wznieśli toast lampką szampana. Na koniec jubilat zaprosił wszystkich do pamiątkowej fotografii.