Autor: Mariusz Jarząbek | Data publikacji: 28 Listopada 2018

Konsultacje społeczne projektu dotyczącego problemów alkoholowych

28 Listopada 2018, Autor: Mariusz Jarząbek

Prezydent Ełku zaprasza do udziału w konsultacjach społecznych projektu „Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych na rok 2019”. Uwagi i sugestie są przyjmowane m.in. pocztą tradycyjną i elektroniczną do 14 grudnia 2018 r.

Konsultacje społeczne dotyczące rozwiązywania i profilaktyki problemów alkoholowych rozpoczęły się 27 listopada. Głównym celem jest zebranie uwag oraz opinii mieszkańców Ełku.

Mieszkańcy mogą zgłaszać swoje sugestie i uwagi do 14 grudnia wysyłając formularz konsultacyjny:

• pocztą tradycyjną na adres: Urzędu Miasta Ełku ul. Piłsudskiego 4, 19-300 Ełk,
  • pocztą elektroniczną na adres e-mail: i.podlecka@um.elk.pl

Ponadto swoje opinie będzie można wyrazić bezpośrednio pracownikowi Wydziału Polityki Społecznej Urzędu Miasta Ełku podczas dyżuru w czasie trwania konsultacji, w każdy piątek w godz. 15.30-16.30 w budynku przy ul. Piłsudskiego 2, piętro I, pok. 15.

Więcej na: http://bip.elk.warmia.mazury.pl/80/5606/Konsultacje_spoleczne_projektu__E2_80_9EMiejskiego_Programu_Profilaktyki_i_Rozwiazywania_Problemow_Alkoholowych__na_rok_2019_E2_80_9D/