Autor: Paweł Butwiłowski | Data publikacji: 04 Grudnia 2018

Relacja z podróży „Góry Hindukusz - Pakistan”

04 Grudnia 2018, Autor: Paweł Butwiłowski

Centrum Edukacji Ekologicznej w Ełku zaprasza 7 grudnia na relację Pauliny Grygoruk z podróży do odległego Pakistanu „Góry Hindukusz - Pakistan”. Wstęp wolny.

Spotkanie z Pauliną Grygoruk odbędzie się w piątek (7 grudnia) o godz 17:00 w Centrum Edukacji Ekologicznej w sali nr 2. Podróżniczka opowie o swojej wyprawie do Pakistanu. Uczestnicy dowiedzą się m.in. o kulturze tego regionu oraz mieszkańcach. Będzie można obejrzeć także fotografie ukazujące piękno i wielkość gór Hindukusz.

Hindukusz to pasmo górskie w środkowej części Azji mieszczące się w północno zachodnim Pakistanie oraz centralnym i wschodnim Afganistanie. Na zachodzie graniczy z górami Safed Koh, natomiast od wschodu z wyżyną Pamiru, górami Karakorum oraz z Himalajami.

Więcej na: www.cee.elk.pl