Autor: Magdalena Nowikowska | Data publikacji: 19 Lutego 2019

Koncert „Emocje skrajne”– Dominika Krassowska

19 Lutego 2019, Autor: Magdalena Nowikowska

Ełckie Centrum Kultury zaprasza 23 lutego na koncert ełczanki Dominiki Krassowskiej. Rozpoczęcie wydarzenia o godz. 18.00 w sali Zebra ECK. Wstęp wolny. Koncert odbędzie się w ramach Stypendium Artystycznego Prezydenta Miasta Ełku.

Dominika Krassowska z muzyką związana jest od wczesnego dzieciństwa. Uczyła się śpiewać pod okiem Wojciecha Żmudy, Piotra Karpieni, Pawła Borzeńskiego, Sylwii Wasilewskiej i Bartosza Cabonia. Ponadto uczestniczyła w warsztatach Jazzowych w Puławach i Chodzieży, gdzie szkoliła się u takich osobistości jak Wojciech Myrczek, Janusz Szrom, Krystyna Prońko i Dorota Miśkiewicz. Jest laureatką wielu regionalnych, ogólnopolskich i międzynarodowych festiwali wokalnych.

Koncert „Emocje skrajne” odbędzie się przy akompaniamencie polskich muzyków młodego pokolenia, uznawanych na festiwalach ogólnopolskich i międzynarodowych oraz wyróżnianych na słynnych warsztatach jazzowych.

Wystąpią:
Dominika Krassowska – wokal