Aktualności

Autor: Natalia Łempicka | Data wpisu: 13 Czerwca 2019
Dni Otwarte Startup Creative w PNT
Park Naukowo-Technologiczny w Ełku zaprasza 19 czerwca do udziału w Dniach Otwartych Startup Creative. Wydarzenie skierowane jest do młodych przedsiębiorców w początkowej fazie rozwoju działalności gospodarczej oraz osób rozpoczynających karierę zawodową. Udział jest bezpłatny.

W środę 19 czerwca w PNT odbędą się Dni Otwarte Startup Creative. Uczestnicy otrzymają wsparcie w postaci pakietu usług poprawiających funkcjonowanie przedsiębiorstwa oraz rozwoju oferowanego produktu/usługi lub stworzenia nowego produktu/usługi, a tym samym, umacniania pozycji rynkowej firmy.

Wydarzenie skierowane jest do młodych przedsiębiorców w początkowej fazie rozwoju działalności gospodarczej oraz osób rozpoczynających karierę zawodową, którzy chcą rozwijać swoje innowacyjne pomysły na biznes, planują uruchomienie działalności gospodarczej lub są w trakcie zakładania firmy.

Podczas Startup Creative uczestnicy dowiedzą się m.in.: jak rozwinąć swój biznes, jak zaplanować udział w projekcie, a także będą mogli poznać metodę design Thinking.

Wydarzenie realizowane jest w Olsztynie, Ełku i Biskupcu:
3.06.2019 r. – Olsztyński Park Naukowo–Technologiczny (już się odbyły)
14.06.2019 r. - Warmińsko-Mazurska Agencja Rozwoju Regionalnego
19.06.2019 r. - Park Naukowo-Technologiczny w Ełku
26.06.2019 r. – Inkubator Przedsiębiorczości w Biskupcu

Wydarzenie organizowane jest w ramach projektu „Warmińsko-Mazurski Startup Inkubator”.