Autor: Iga Arciszewska | Data publikacji: 31 Marca 2020

#53 Bezpłatne porady prawne dla przedsiębiorców

31 Marca 2020, Autor: Iga Arciszewska

Miasto rozszerza pakiet „Wsparcie” dla przedsiębiorców. W ramach pomocy ełcki adwokat udziela bezpłatnych porad dla przedsiębiorców oraz pracowników zagrożonych zwolnieniem. Kontakt możliwy jest w dni robocze telefonicznie i emailowo.

Epidemia koronawirusa, a co za tym idzie niespodziewana i gwałtowna zmiana otoczenia biznesowego doprowadziła do sytuacji, w której przedsiębiorcy zmagają się z problemami związanymi, np. ze zmianami kontraktów z kontrahentami, reorganizacją pracy personelu, regulacją płatności czy zagrożeń wynikających z niewypłacalności.

W ramach pakietu osłonowego dla przedsiębiorców „Wsparcie”, adwokat udziela bezpłatnych porad, m.in. w zakresie zastosowania przepisów ustawy Covid-19 i tzw. tarczy antykryzysowej.

Bezpłatne porady udzielane są:

• od poniedziałku do piątku
  • w godz. 10.00 – 14.00
  • telefonicznie: 539 671 229