Autor: Magdalena Nowikowska | Data publikacji: 23 Czerwca 2020

„Zorientuj się na Ełk” – runda pierwsza

23 Czerwca 2020, Autor: Magdalena Nowikowska

Rusza VI Grand Prix Ełku w Marszach na Orientację „Zorientuj się na Ełk”. Pierwsza runda odbędzie się 28 czerwca. Zapisy prowadzone są do 24 czerwca. Udział w zawodach jest płatny.

To już VI edycja Grand Prix Ełku w Marszach na Orientację „Zorientuj się na Ełk". Co roku wydarzenie cieszy się dużym zainteresowaniem. Pierwsza runda marszu na orientację odbędzie się 28 czerwca.

W tym roku ze względów bezpieczeństwa w pierwszej rundzie odbędą się dwa oddzielne wydarzenia. Start pierwszego wydarzenia odbędzie się w godz. 9.30-10.00 (zapisy zakończone), natomiast drugiego wydarzenia odbędzie się w godz. 11.00-11.30 (są jeszcze wolne miejsca).

Celem zawodów jest upowszechnianie aktywnego wypoczynku wśród mieszkańców Ełku i okolic, a także popularyzacja marszu na orientację jako ciekawej metody spędzania wolnego czasu. Trasy każdego z biegów zostały wyznaczone przez atrakcyjne przyrodniczo i krajobrazowo obszary naszego regionu.

Zgłoszenia on-line trwają do 24 czerwca 2020 r. Ze względów sanitarnych nie ma możliwości zapisów do zawodów w biurze zawodów w dniu wydarzenia.

Udział w zawodach jest płatny:

·         5 zł osoba dorosła,

·         2 zł osoba, która nie ukończyła 18 lat.

Terminy poszczególnych marszów:

·         Runda I – 28 czerwca

·         Runda II – 9 sierpnia

·         Runda III – 6 września

Regulamin i więcej informacji na: www.mosir.elk.pl