Autor: Iga Arciszewska | Data publikacji: 05 Października 2021

Konkurs na najlepszą pracę dyplomową o Ełku

05 Października 2021, Autor: Iga Arciszewska

Do 15 października można składać prace w XIV edycji "Konkursu na najlepszą pracę dyplomową o tematyce związanej z Miastem Ełk". Pula nagród wynosi 10 000 zł.

Konkurs skierowany jest do absolwentów studiów magisterskich, inżynierskich, licencjackich, doktoranckich oraz słuchaczy studiów podyplomowych, piszących swoje prace na temat Ełku. Tematyka możne dotyczyć m.in. turystyki i rekreacji, polityki społecznej, administracji publicznej czy rozwoju przedsiębiorczości. W konkursie można składać jedynie prace obronione.

Szczegółowe informacje na temat konkursu dostępne są tutaj: https://bip.elk.warmia.mazury.pl/procedury/11/112/Nagroda_Prezydenta_Miasta_Elku_za_wyrozniajaca_sie_prace_dyplomowa_o_tematyce_zwiazanej_z_miastem_Elk/

W roku 2020 na konkurs wpłynęło 18 prac: 8 prac magisterskich,4 prace inżynierskie, 6 prace licencjackie. Po zapoznaniu się z rekomendacją Kapituły konkursowej, Prezydent Miasta Ełku Tomasz Andrukiewicz przyznał 6 nagród i 1 wyróżnienie.

Tematyka prac była zróżnicowana, ale jak zawsze związana z miastem Ełk. Dotyczyły one m.in. takich dziedzin jak: architektura krajobrazu, urbanistyka, gospodarka przestrzenna i turystyczna, historia miasta, pedagogika.

Szczegółowych informacji udziela  Wydział Promocji, Sportu i Kultury Urzędu Miasta Ełku, tel. (87) 732 62 74.