Autor: Iga Arciszewska | Data publikacji: 01 Grudnia 2021

Zakończył się remont chodnika przy ul. Wyszyńskiego

01 Grudnia 2021, Autor: Iga Arciszewska

Mieszkańcy os. Jeziorna korzystają już z nowego chodnika przy ul. Wyszyńskiego. Prace były prowadzone na 128 metrowym odcinku biegnącym od skrzyżowania z ul. Jana Pawła II. Na bieżąco prowadzone są także remonty cząstkowe nawierzchni miejskich ulic.

Przy ul. Wyszyńskiego została ułożona nowa nawierzchnia chodnika z kostki betonowej oraz ustawiono nowe obrzeża i krawężniki. Wyregulowano również studnie kanalizacyjne.

Miasto stara się odpowiadać na potrzeby mieszkańców poszczególnych osiedli. Niedawno zakończył się także remont ul. Jeziornej na odcinku od ul. Jana Pawła II do ul. Grajewskiej. Przed remontem była tam droga gruntowa, na której często obserwowało się uciążliwe zastoje wody. W ciągu roku prowadzone są również remonty cząstkowe nawierzchni ulic, chodników i parkingów w różnych częściach miasta.