Autor: Iga Arciszewska | Data publikacji: 06 Lipca 2022

Lotto 3×3 Quest w Ełku

06 Lipca 2022, Autor: Iga Arciszewska

Już w ten weekend (9-10 lipca) po raz pierwszy w Ełku odbędzie się turniej Lotto 3x3 Quest. Będzie on jednocześnie stanowił kwalifikacje do Mistrzostw Polski w koszykówce. Harmonogram rozgrywek pojawi się tuż przed wydarzeniem.

Na placu centrum handlowego Brama Mazur zlokalizowanego w Ełku odbędzie się kolejny turniej kwalifikacyjny do Mistrzostw Polski w koszykówce 3×3. Impreza odbędzie się ramach sportowego weekendu. W sobotę udział w turnieju wezmą kategorie młodzieżowe, niedziela to turniej rangi Quest.

Dla najlepszego zespołu w kategorii OPEN M czeka 3000 zł oraz bilet na awans do turnieju finałowego Mistrzostw Polski 3×3. Start imprezy o godz. 11:00. Harmonogram pojawi się dzień przez wydarzeniem.

Organizatorzy: Polski Związek Koszykówki, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ełku, Urząd Miasta Ełku, Starostwo Powiatowe w Ełku, Warmińsko-Mazurski Związek Koszykówki.

Więcej na: http://mosir.elk.pl/imprezy/lotto-3x3-quest/