Autor: Vitalii Yermolych | Data publikacji: 17 Października 2022

Dyskusja publiczna w sprawie projektu planu miejscowego „Ełk – Słowackiego”

17 Października 2022, Autor: Vitalii Yermolych

W związku z wyłożeniem do publicznego wglądu projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego miejscowego „Ełk – Słowackiego”, zaplanowano  dyskusje publiczne nad przyjętymi w projekcie planu miejscowego rozwiązaniami. Dyskusje odbędą się  w dniach 18 października 2022 roku o godz. 15.00 na utwardzonym terenie pomiędzy budynkami przy ul. Wojska Polskiego 40A i 44A, oraz 3 listopada 2022 roku o godz. 9.00 w małej sali konferencyjnej Urzędu Miasta.

Projekt miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego „Ełk – Słowackiego” został wyłożony do publicznego wglądu od 11 października 2022 roku do 10 listopada 2022 roku w siedzibie Urzędu Miasta Ełku, ul. Marsz. J. Piłsudskiego 4, w godzinach pracy urzędu od 8.00 do 15.00, w pokoju nr 232 i 233.

Projekt planu miejscowego jest także dostępny w Biuletynie Informacji Publicznej w zakładce „Planowanie i zagospodarowanie przestrzenne”.

Dyskusje publiczne nad przyjętymi w projekcie planu miejscowego rozwiązaniami odbędą się w ustalonych terminach:

•    18 października 2022 roku (wtorek) o godz. 15.00 na obszarze objętym projektem planu miejscowego – utwardzonym terenie pomiędzy budynkami przy ul. Wojska Polskiego 40A i 44A,

•    3 listopada 2022 roku (czwartek) o godz. 9.00 w małej sali konferencyjnej Urzędu Miasta.

Uwagi do projektu planu można wnosić na piśmie do Prezydenta Miasta Ełku z podaniem imienia i nazwiska lub nazwy jednostki organizacyjnej i adresu, oznaczenia nieruchomości, której uwaga dotyczy, w nieprzekraczalnym terminie do dnia 24 listopada 2022 roku.