Autor: Miasto Ełk | Data publikacji: 25 Listopada 2015

Kino ECK - Strategia mistrza

25 Listopada 2015, Autor: Miasto Ełk

Lance Armstrong był bohaterem dla milionów ludzi na całym świecie, którzy z zapartym tchem śledzili jego kolejne, niezwykłe zwycięstwa podczas Tour de France. Wzbudzał podziw i szacunek nie tylko jako sportowiec, ale człowiek, który pokonał raka i wrócił do wyczynowego kolarstwa. Był wzorem dla młodych, nadzieją dla chorych, inspiracją dla innych sportowców.

Ale pewnego dnia okazało się, że to wszystko jest wielkim oszustwem. Lance Armstrong stał się bohaterem największego skandalu dopingowego w historii sportu. Stephen Frears z tej prawdziwej opowieści tworzy emocjonującą historię o dynamice rasowego thrillera. Zadając pytanie dlaczego i jak do tego doszło, ujawnia szokujące kulisy zawodowego sportu.

Więcej na: www.eck.elk.pl

strategia_mistrza_plakat