Autor: M.S./ M.D.(MK) | Data publikacji: 07 Marca 2023

Trzy nowe przystanki komunikacyjne dostępne dla ełczan

07 Marca 2023, Autor: M.S./ M.D.(MK)

Od 1 marca autobusy ełckiej komunikacji miejskiej odjeżdżają z nowego przystanku przy hipermarkecie bi1. Ełczanie mogą korzystać także z dwóch nowych przystanków komunikacyjnych przy ulicy Zamkowej i Produkcyjnej.

Wychodząc naprzeciw potrzebom komunikacyjnym mieszkańców, na terenie miasta zostały uruchomione trzy nowe przystanki komunikacyjne. Od 1 lutego funkcjonują dwa nowe przystanki, tj.:

- przy ul. Zamkowej, tj. Juranda 06, przy którym zatrzymują się autobusy linii nr 10 jadące w kierunku Nowej Wsi Ełckiej,

- przy ul. Produkcyjnej tj. Produkcyjna 02, przy którym początkowo zatrzymywały się niektóre kursy linii nr 13 oraz od 1 marca również część kursów linii nr 14. Rozkłady jazdy tych linii zostały przygotowane przy uwzględnieniu godzin pracy przedsiębiorstw zlokalizowanych w obszarze ulic Podmiejskiej oraz Przemysłowej.

Natomiast od 1 marca został uruchomiony przystanek przy ulicy Ciepłej przed hipermarketem bi1 tj. Karuzela 01, przy którym zatrzymują się wszystkie autobusy linii nr 16 oraz część kursów linii nr 14.

Informacje o zmianach w kursowaniu komunikacji miejskiej dostępne są na stronie internetowej:  www.mzk.elk.pl