Autor: Miasto Ełk | Data publikacji: 02 Listopada 2015

Ełcki Przegląd Kapel Amatorskich 2015 - zapisy

02 Listopada 2015, Autor: Miasto Ełk

Celem Przeglądu jest aktywizacja muzyczna środowiska młodzieży i dorosłych, doskonalenie warsztatu wokalno-instrumentalnego oraz promocja wyróżniających się zespołów.

Zasady uczestnictwa w „EPKA 2015":

• Zgłosić się mogą zespoły amatorskie, reprezentujące dowolny styl muzyczny.
  • Za zespół amatorski rozumiemy zespół, który nie ma podpisanego kontraktu płytowego oraz głównym źródłem utrzymania członków zespołu nie jest muzyka.
  • Zespoły podczas Przeglądu wykonują maksymalnie 2 utwory muzyczne, w tym minimum 1 utwór własny, których łączny czas nie może przekroczyć 10 minut.
  • Nie dopuszcza się do Przeglądu zespołów, wykonujących utwory z playbacku lub półplaybacku.
Warunkiem udziału w Przeglądzie jest:
  • Dostarczenie wypełnionej karty zgłoszenia, dostępnej na stronie www.eck.elk.pl, wraz z materiałem demonstracyjnym zespołu - nagrania utworów na nośniku CD lub DVD i tekstów utworu – na adres ECK: ul. Wojska Polskiego 47, 19-300 Ełk lub osobiście do pokoju nr 7 do dnia 13 listopada 2015 r. do godz. 16:00.
  • Materiały demonstracyjne będą podlegały ocenie kwalifikacyjnej.
  • Uczestnicy, będą oceniani przez Jury, powołane przez Organizatora.
  • Werdykt Jury będzie ogłoszony w dniu imprezy i jest ostateczny.
Więcej na: www.eck.elk.pl

epka_2015_nazwa