Autor: aw | Data publikacji: 31 Lipca 2023

Ogłoszenie Prezydenta Miasta Ełku o naborze wniosków proponowanych do zgłoszenia do dofinansowania z Rządowego Programu Odbudowy Zabytków - edycja II

31 Lipca 2023, Autor: aw

Dotacja będzie przysługiwała właścicielom zabytków ruchomych lub nieruchomych wpisanych do rejestru zabytków lub znajdującym się w gminnej ewidencji zabytków, usytuowanych na terenie Miasta Ełk.

Wniosek należy złożyć w Urzędzie Miasta Ełk – kancelaria ogólna, pok. nr 2 lub poczta na adres Urząd Miasta w Ełku, ul. Piłsudskiego 4, 19-300 Ełk, w terminie do dnia 7 sierpnia 2023 r. do godz. 16.00.

Szczegółowe informacje wraz z dokumentami niezbędnymi do złożenia wniosku znajdują się na stronie BIP Urzędu Miasta Ełku w zakładce Inne ogłoszenia: