Autor: Joanna Kowalewska | Data publikacji: 31 Października 2023

Konserwacja ełckiego oświetlenia

31 Października 2023, Autor: Joanna Kowalewska

Infrastruktura oświetleniowa miasta, zapewniająca bezpieczeństwo ruchu drogowego, jest szczególnie ważna w okresie szybko zapadającego zmroku. Miasto podpisało roczną umowę na konserwację oświetlenia ulicznego i parkowego. Wartość umowy to ponad 430 tys. zł.

Miasto systematycznie podejmuje szereg działań, których celem jest doświetlanie ełckich ulic, ciągów pieszych, czy podwórek. Mając na uwadze dbałość o infrastrukturę oświetleniową, zapewniającą bezpieczeństwo uczestników ruchu pieszego i samochodowego, miasto podpisało umowę na prowadzenie bieżącego utrzymania i remontów oświetlenia ulicznego oraz parkowego na terenie Ełku.

Konserwacja obejmuje 4806 sztuk opraw oświetleniowych, zlokalizowanych na słupach oświetleniowych oraz 86 szaf oświetleniowych i 29 szaf elektrycznych, zlokalizowanych na terenie miasta.

Wartość umowy: 430 333,95 zł brutto

Umowa została zawarta na okres 12 miesięcy.