Autor: Joanna Kowalewska | Data publikacji: 21 Stycznia 2024

Dzień Babci i Dziadka 2024

21 Stycznia 2024, Autor: Joanna Kowalewska

Dzisiaj przypada Dzień Babci (21 stycznia) a jutro Dzień Dziadka (22 stycznia). Od najmłodszych lat rola dziadków jest niezastąpiona. Babcia i dziadek są kimś absolutnie wyjątkowym i niezwykłym w życiu dziecka. Życzenia Babciom i Dziadkom składa prezydent Tomasz Andrukiewicz - zobacz film.

Dzień Babci i Dzień Dziadka to dni szczególnie ważnych osób w życiu każdego z nas.

Dziękujemy naszym kochanym babciom i dziadkom za obecność na każdym etapie naszego życia. Wspomnienia z dzieciństwa, w których jesteście obecni wywołują uśmiech na twarzach Waszych wnuków. Dziękujemy za wsparcie, troskę, za każdą radę popartą doświadczeniem życiowym i opowiadane historie dawnych lat.

Życzymy dużo zdrowia, radości, pogody ducha, młodzieńczej energii, szacunku i miłości wnuków. Życzymy również wielu chwil spędzonych w gronie najbliższych.

Prezydent Ełku przyłącza się do wszystkich życzeń składanych w tych dniach: ZOBACZ FILM