Autor: Joanna Kowalewska | Data publikacji: 23 Stycznia 2024

Święto Mediów

23 Stycznia 2024, Autor: Joanna Kowalewska

Z okazji Światowego Dnia Środków Masowego Przekazu, który przypada 24 stycznia, w Urzędzie Miasta Ełku odbyło się dziś spotkanie Prezydenta Ełku oraz Starosty Ełckiego z dziennikarzami. Prezydent podziękował za współpracę i służbę mieszkańcom naszego miasta oraz złożył życzenia.

Dziś (23 stycznia) z okazji Światowego Dnia Mediów, Prezydent Ełku Tomasz Andrukiewicz wraz ze Starostą Ełckim Markiem Chojnowskim spotkali się z przedstawicielami redakcji działających na terenie miasta. Spotkanie odbyło się w miejskim ratuszu.

Prezydent Ełku złożył życzenia i podziękował za dobra współpracę i zaangażowanie. Przekazał życzenia wszelkiej pomyślności w realizacji zamierzeń zawodowych, inspirujących tematów oraz życzliwych odbiorców, a także dużo energii na kolejne lata pracy.

Na spotkaniu obecni byli również Zastępcy Prezydenta Miasta: Artur Urbański i Mirosław Hołubowicz, a także Wicestarosta Ełcki Robert Dawidowski.

W trakcie spotkania zostały przedstawione bieżące informacje dotyczące funkcjonowania miasta i powiatu.