Autor: Vitalii Yermolych | Data publikacji: 21 Marca 2024

Sesja Rady Miasta Ełku

21 Marca 2024, Autor: Vitalii Yermolych

W środę 27 marca 2024 r. o godz. 9.00 w sali konferencyjnej Urzędu Miasta Ełku odbędzie się LXI zwyczajna sesja Rady Miasta.

Proponowany porządek obrad:

1. Otwarcie sesji, stwierdzenie prawomocności obrad.

2. Zmiany w porządku obrad.

3. Sprawozdanie z działalności Prezydenta Miasta Ełku za okres między sesjami.

4. Podjęcie uchwały w sprawie zmian w budżecie miasta Ełku na 2024 rok

5. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej Miasta Ełku.

6. Podjęcie uchwały w sprawie udzielenia dotacji celowej Powiatowi Ełckiemu.

7. Podjęcie uchwały w sprawie dotacji na prace konserwatorskie, restauratorskie lub roboty budowlane przy zabytku.

8. Podjęcie uchwały w sprawie Programu opieki nad zwierzętami bezdomnymi oraz zapobiegania bezdomności zwierząt na terenie Gminy Miasta Ełku w 2024 roku.

9. Podjęcie uchwały w sprawie wykazu kąpielisk i określenia sezonu kąpielowego na terenie Miasta Ełku w 2024 roku.

10. Podjęcie uchwały w sprawie nadania imienia szkole.

11.Podjęcie uchwały w sprawie przyznawania i odpłatności za usługi opiekuńcze oraz sąsiedzkie i zwolnienia z opłat.

12. Podjęcie uchwały w sprawie utrzymania grobów i cmentarzy wojennych.

13. Podjęcie uchwały zm. uchwałę w sprawie cen za usługi przewozowe oraz wysokości opłat dodatkowych i opłaty manipulacyjnej

14. Sprawozdanie z realizacji Miejskiego Programu Przeciwdziałania Przemocy Domowej i Ochrony Osób Doznających Przemocy Domowej Miasta Ełku na lata 2021-2025 za rok 2023.

15. Sprawozdanie z realizacji zadań z zakresu wspierania rodziny w Ełku oraz „3-letniego Programu Wspierania Rodziny Gminy Miasta Ełku na lata 2022-2024" za rok 2023

16. Interpelacje i zapytania radnych.

17. Oświadczenia i wolne wnioski.

18. Zakończenie obrad.

Sesje Rady Miasta Ełku w kadencji samorządowej 2018-2023 można obejrzeć na żywo w Internecie na kanale YouTube Rada Miasta Ełku