Autor: Miasto Ełk | Data publikacji: 18 Września 2015

Mija termin składania wniosków o dotację w zakresie rozwoju sportu

18 Września 2015, Autor: Miasto Ełk

Dotację celową z budżetu miasta Ełku mogą otrzymać kluby sportowe, prowadzące działalność sportową na terenie miasta Ełku, niedziałające w celu osiągnięcia zysku, które uczestniczą w zorganizowanym współzawodnictwie sportowym w dyscyplinach zespołowych i indywidualnych.

Na realizację zadań w zakresie rozwoju sportu w 2015 r. zostało przeznaczone 70.000 zł.
Wnioski należy składać w nieprzekraczalnym terminie do 21 września 2015 r.

Warunkiem ubiegania się przez kluby sportowe o dotację na realizację zadania, jest:

• zrzeszenie w klubie sportowym zawodników uprawiających określoną dyscyplinę sportową i posiadających licencję zawodnika, wydaną przez uprawniony polski związek sportowy, kartę zgłoszenia lub inny dokument uprawniający do uczestnictwa we współzawodnictwie sportowym,
  • osiąganie znaczących wyników we współzawodnictwie ogólnopolskim lub międzynarodowym potwierdzone stosownymi dokumentami.
Realizacja przedsięwzięć obejmuje okres od daty podpisania umowy do 31.12.2015 r.
Kwota dofinansowania ze środków budżetu miasta Ełku może stanowić nie więcej niż 90 % całości planowanych kosztów realizacji wnioskowanego przedsięwzięcia.

Druki wniosków dostępne są w siedzibie Wydziału Promocji, Sportu i Kultury Urzędu Miasta Ełku (pokój 374) oraz w załączniku poniżej:

Więcej informacji:
Wydział Promocji, Sportu i Kultury Urzędu Miasta Ełku (tel. 87 732 61 57, e-mail: m.luba@um.elk.pl).