Autor: Miasto Ełk | Data publikacji: 27 Sierpnia 2015

Głosuj na ełcki projekt nominowany w konkursie Top Inwestycje Komunalne Polski Wschodniej

27 Sierpnia 2015, Autor: Miasto Ełk

Projekt obejmował zagospodarowanie zniszczonych i niezagospodarowanych 2 ha terenów komunalnych w nadbrzeżu rzeki Ełk i Jeziora Ełckiego. Konkurs ma za zadanie wskazanie tych inwestycji komunalnych, które najbardziej przyczyniły się do rozwoju gospodarki, regionu i mieszkańców Polski Wschodniej. Ełcki projekt znalazł się w gronie 20 nominowanych inwestycji.

Głosować na ełcki projekt można do 14 września 2015 r. na stronie:

Realizacja projektu była możliwa dzięki dofinansowaniu z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach RPO Warmia i Mazury na lata 2007-2013. Całkowity koszt projektu wyniósł: 3,6 min zł, z czego dofinansowanie ze środków finansowych UE wyniosło 2,4 min zł.