Autor: Miasto Ełk | Data publikacji: 31 Lipca 2015

Wiadomości miejskie - już dziś premiera nowego odcinka

31 Lipca 2015, Autor: Miasto Ełk

W lokalnej ełckiej telewizji kablowej emitowany jest program informacyjny „Wiadomości miejskie", który powstaje przy współpracy z Urzędem Miasta Ełku.

W programie m.in. o pozyskaniu przez miasto Ełk prawie 670 tys. zł dofinansowania na adaptację budynku użytkowego na socjalny
przy ul. Łukasiewicza 6A. O ogłoszeniu przetargu na wykonanie remontu pomieszczeń szkolnych
i korytarzy w budynkach Szkoły przy ul. Koszykowej 1 w Ełku., w związku z przeniesieniem Gimnazjum nr 2. Wystawie fotograficznej „Ełk w obiektywie Giseli i Klausa Skibowskich" na terenie Ełckiej Kolei Wąskotorowej. A także o nominacji do nagrody głównej w kategorii „rewitalizacja", w konkursie 7 Cudów Funduszy Europejskich 2015, projektu „Ełckie Centrum Rewitalizacji Społecznej".

W Program znajdą się także najciekawsze zapowiedzi i zaproszenia do udziału w najbliższych miejskich wydarzeniach sportowych, rekreacyjnych i kulturalnych.

Emisja „Wiadomości miejskich" w terminie od 31 lipca do 14 sierpnia 2015r.

• 31 lipca, godz. 17:15, 20:15, 22:15;
  • od 1 sierpnia do 13 sierpnia, godz. 9:15, 17:15, 20:15, 22:15;
  • 14 sierpnia – godz. 9:15

Nowy odcinek dostępny także w Interniecie: https://www.youtube.com/watch?v=xEPkedN1NjE